copyright C 2013 Dariusz Miazgowicz                                                                     foto: Marzena Józefczyk   marzena.jozefczyk@facebook.com
Zabierz dietę na wakacje
Gospodarstwo agroturystyczne OTA Gajnik zaprasza do Ziemi Kłodzkiej na "WCZASY Z DIETĄ"
W naszym domu dieta, tak jak pies i kot, nie odstępuje nas na krok, stąd nasza oferta żywieniowa adresowana jest w szczególności do osób na diecie  bezglutenowej, bezmlecznej, bezcukrowej i wegetariańskiej. Sami jadamy bezglutenowo, bezmlecznie i bezcukrowo, dlatego wiemy jak ważny jest dobór odpowiednich produktów do dań i ich przygotowywanie. Mamy w tym już 10-letnie doświadczenie, dlatego można nam zaufać i bezpiecznie wypoczywać w otoczeniu pięknej przyrody.
Swoim gościom przygotowujemy posiłki według indywidualnej diety, przede wszystkim z ekologicznych produktów z własnego gospodarstwa.
Sami wypiekamy chleby na zakwasie, w tym również bezglutenowe z białej gryki. W nabiał zaopatrujemy się u lokalnych gospodarzy. Wędliny, które podajemy pochodzą od zaprzyjaźnionego masarza, który wyrabia je z dobrej jakości mięsa, zgodnie z rodzinną recepturą. 
Na deser można skosztować bezy wypiekanej z jaj od naszych szczęśliwych kur, udekorowanej ekologicznymi malinami.

W naszym menu znajdą Państwo m.in.:
. bezglutenowe, bezmleczne i bezcukrowe:
chleb gryczany na zakwasie, chleb orkiszowy i żytni,
swojskie białe sery, rosół z zielononóżki, jaja od
zielononóżek, beza z owocami, tiramisu, domowe
lody owocowe, kisiel
. napary wprost z natury:
melisa, mięta, malina, miodokrzew, czerwonokrzew,
kawa żołędziowa i z topinamburu